עו"ד-ערי גץ
 
 
 
 
 
 
 
072-3211204
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ליווי צמוד, טיפול מסור ומקצועי ויחס אישי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי עיסוק

 
 
משרד עורכי דין גץ ערי עוסק במגוון רחב של תחומים ומספק מגוון רחב של שירותים משפטיים תחת קורת גג אחת:
 
a
 
 
שירותי נוטריון
 
 
 
שירותי נוטריון – במשרד עורכי דין גץ תמצאו את כל שירותי הנוטריון להם אתם זקוקים. השירותים ניתנים בשפות גרמנית, אנגלית ועברית, ולרוב הם ניתנים בו-במקום - ללא צורך בביקור נוסף.
 
 
 
 
b
 
 
עסקאות נדל"ן
 
 
 
עסקאות נדל"ן – זיכרון דברים מחייב כחוזה, וקשה מאוד לסגת ממנו. מומלץ שלא לחתום על זיכרון דברים, כיוון שייתכן שיעלו נושאים שהצדדים אינם ערים להם, או שלא יעלו, והתקשרות שכזו עלולה להיות בעייתית ולגרום לנזק.

מעבר לעסקאות של רכישה, קנייה והשכרת נכסי נדל"ן, משרדנו עוסק גם בנושאי מיסוי מקרקעין, ועובד בשיתוף פעולה מקצועי עם משקיעים וקבלנים, היכולים להציע לכם את המרב עבור הנכס שברשותכם.
אנו ממליצים לכם לפנות למשרדנו בשלב תכנון הרכישה או המכירה, ולקבל את כל ההנחיות הדרושות לצורך ביצוע נכון של העסקה. משרדנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך, מרגע פנייתכם אלינו ועד רגע קבלת הדירה/הנכס ורישומם בטאבו - לרבות הליכי קבלת המשכנתא ורישומה. כמו כן, הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו, ללא התחייבות, על מנת לבצע תכנון מס נכון ולבחור את העסקה הנוחה ביותר לצורכיכם.
 
 
 
 
cc
 
 
משפחה ומעמד אישי
 
 
 
משפחה ומעמד אישי – תחום התמחות מיוחד, בשיתוף עם משרד עו"ד רומה בן צבי, מוקדש לתביעות משפחה ומעמד אישי, לרבות: תביעות / הסכמי גירושין, תביעות למזונות, הסכמי ממון, משמורת ילדים, תביעות רכוש, אפוטרופסות, אימוץ ועוד.

הטיפול מתחיל בפגישה ראשונה בא מציג/ה הלקוח/ה את הבעיה, והלקוח/ה יחד עם עוה"ד ובהדרכתה מכינים תוכנית פעולה מתאימה למצבו של הלקוח/ה ולאפשרויות הכספיות שלו/ה.

בהמשך הטיפול ולאחר שנחתם הסכם בין עוה"ד ללקוח/ה בה מוגדרים יעדי הטיפול והעלויות הכספיות שהוסכמנו עם הלקוח/ה, תייצג עוה"ד את הלקוח/ה במקצועיות ובמסירות, בשיתוף מלא של הלקוח/ה שהינו שותף/ה מלא/ה לכל ההליך.
 
 
 
 
c
 
 
הסכמי ממון
 
 
 
הסכמי ממון – הסכם ממון נערך בין שני בני-זוג, קודם נישואיהם או לאחר הנישואים. בהסכם מגדירים הצדדים את יחסיהם העתידיים, בקשר לרכושם הפרטי והמשותף ו/או כל נושא אחר שברצונם להסדיר ביניהם. הסכם ממון שנערך קודם הנישואין, נחתם בפני עו"ד גץ, המשמש גם כנוטריון. הסכם ממון שנערך לאחר הנישואין, יש צורך לאשרו בבית המשפט לענייני משפחה.

טיפול בעריכת ההסכם כולל 4 פגישות שבמסגרתם משוחחים הצדדים, להבהרת הנושאים שיובאו בהסכם; הפגישה השנייה נועדה כדי לעבור על ההסכם ולהבהירו; בפגישה שלישית חותמים על ההסכם ומאשרים אותו; ואם יש צורך באישור בית המשפט – תתקיים פגישה נוספת בבית המשפט.
 
 
 
 
d
 
 
עריכת צוואה
 
 
 
צוואות / עזבונות – עריכת צוואה הינה הליך חשוב מאוד בחיי הלקוח. צוות המשרד מלווה את הלקוח ולומד את רצונותיו על מנת שיבואו לידי ביטוי בצורה המדויקת והבהירה ביותר. במקרה של פטירה, חס וחלילה, מלווה צוות המשרד את בני המשפחה / היורשים במקצועיות ובמסירות בכל ההליך הבירוקרטי המתיש, למימוש זכויות היורשים בעיזבון.
 
 
 
 
e
 
 
צווי ירושה וצווי קיום צוואה
 
 
 
צווי ירושה וצווי קיום צוואה – במקרה של פטירת קרוב משפחה, חס וחלילה, עליכם להמציא למשרדנו תעודת פטירה וצוואה (אם ישנה כזו). אנו נדאג לכל היתר, לרבות רישום הזכויות בטאבו ו/או חשבונות הבנקים, לפי צורכי הלקוח.
 
 
 
 
f
 
 
ייעוץ משפטי
 
 
 
ייעוץ משפטי – קודם שאתם מחליטים על מהלך כלשהו, הנכם מוזמנים למשרדנו לפגישת ייעוץ. בפגישה זו תתבצע בדיקה משפטית ועובדתית, אשר תגלה האם המהלך המתוכנן אכן נכון ונבון.
 
 
 
 
g
 
 
 גישור
 
 
 
גישור – אף אם הנכם כועסים, ובצדק לדעתכם - לא תמיד יש צורך לפנות מייד לבית המשפט. במקרים רבים ניתן לפתור את הבעיה בדרך של גישור וליבון באווירה נעימה.