עו"ד-ערי גץ
 
 
 
 
 
 
 
072-3211204
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ליווי צמוד, טיפול מסור ומקצועי ויחס אישי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

המלצות

 
"כמי שכמעט חדלה להאמין שיש עוד בחברה שלנו שמורה של הגינות, אמינות, יושר פנימי ושקט נפשי, אני מבקשת לומר שיש אחד כזה. נזקקתי לעזרתו של עו"ד ערי גץ, וכל המילים האלה נכתבות מתוך ניסיון אישי, הוקרה והערכה. עוה"ד ערי גץ - באורך רוח, בסבלנות ובמקצועיות - מצליח להגיע לתוצאה, כאשר מה שעומד לנגד עיניו הוא בראש ובראשונה הלקוח."
כרמלה מנשה, עיתונאית, "קול ישראל".
 
"לא היינו יכולים למצוא עזר טוב ממך! מבחינה מקצועית הראית ידע בחומר המשפטי, ובגישה פשוטה ומעשית לפתרון בעייתנו (בדרך "פחות מכאיבה"). גישתך האנושית והבנתך לבעיות הלקוח הם מעבר למקובל - סגולות שאפשר למצוא אצל בודדים בלבד!"
נירה לביד, ארצות הברית.
 
"לעו"ד גץ יש כשרון להכניס דברים ואירועים לפרופורציה נורמלית, וחיוך קטן שמכניס דברים לסדר רצוי. יש לו מין שקט פנימי שמדביק את הקליינטים שלו, והוא יודע כיצד לנטרל פאניקה ופחדים, עד שהכול נראה לפתע כמעט נורמלי. מעניין גם שהמשרד שלו בפתח תקווה, תואם את אופיו ואת מחשבתו והתנהגותו..."
הדה בושס, עיתונאית, תל אביב.
 
"... במבט לאחור אני יכול לומר בביטחון מוחלט, שלולא עזרתו המקצועית של עו"ד גץ ועמידתו חסרת הפשרות אל מול המוכרים, היינו נאלצים לשלם אלפים רבים של ש"ח בתואנות של עמלות מעמלות שונות ומיסים כאלה ואחרים, וזאת מבלי שציינו את היחס החם והפתוח של ערי ועובדי משרדו לאורך תהליך רכישת הדירה."
נטליה ותומר מאיר, לקוחות המשרד שרכשו דירה.
 
"במשרדכם מצאתי תמיד אוזן קשבת וסבלנות לשמוע, להבין ולענות לשאלות שהתעוררו ומתעוררות מפעם לפעם. הטיפול בנושאים שהעברתי למשרדכם היה ענייני, מתמיד ונושא תוצאות חיוביות. גם כאשר אני הייתי מוכן להניח להתמודדות מול הבירוקרטיה שמגלות הרשויות, המשכתם ולא הרפיתם בטיפול - עד שהוסרו כל המכשולים."
גלעד כהנא, אדריכל.
 
עו"ד גץ הוא הנווט שלנו במבוכי עולם המשפט והחוק, ורופא המשפחה הקלאסי מהעידן הקודם A-TEAM עבורנו. עו"ד גץ
ומזכירתו נחמה המנהלת את המשרד, הינם שלוב מנצח לכל דבר, במקצועיותם ואהבת האדם שבהם.
בסבלנות אין קץ, ובמקצועיות רבה, מצליח עו"ד גץ לפלס את הדרך בממד האנושי בראש ובראשונה, ואז לנסח את הדברים במילים ובמסמכים משפטיים.
עו"ד גץ מלווה אותנו ואת צאצאנו (הדור השני) בכל המעברים הפיננסיים המשמעותיים בחיינו, את המהמורות והקשיים שלעיתים פוקדים אותנו, ודורשים מחשבה והתמודדות, מטיפול במכירה ורכישת נדל"ן, ייצוג במקרים של הונאה ותרמית ועוד ועוד.
ד"ר ג'קסמיין פבלו ואורית - לונדון.
 
ערי גץ
 
המלצה אודות עו"ד רומה בן צבי

רומה היקרה,
את בן אדם נהדר, ואת אשת מקצוע נהדרת. זה בכלל לא מובן מאליו להיות ככה, לפעול ככה, זה מיוחד ונהדר. אני שמח ומרוצה שהגעתי אלייך, אני מתבונן אל סביבתי ואהוביי ואל תוכי, ורואה המון יופי וטוב, ומהר מאד חושב גם עלייך – על החלק הכה נכבד שיש לך בכל זה, איך עזרת לי להגיע לזה, לראות נכון יותר, להבין טוב יותר,
תודה שעזרת לי, מה זה עזרת? הצלת! כמעט ארבע שנים, זה זמן ארוך, פתלתל, אבל את ניווט באומנות ובמקצועיות.